Facebook English
Aşağıya kaydır

HAKKINDA

Özdilek

Perakende sektörüne 1967 yılında giriş yapmış, 1971 yılında tekstil sanayisine yapmış olduğu yatırımla Bursa’da üretime başlamıştır.

Özdilek bugün, 122.000 metrekare kapalı alana sahip tesislerde, yıllık 12.000 ton pamuk ipliği, 7.500 ton havlu - bornoz ve 18.000.000 metre nevresim - çarşaf üretim kapasiteleriyle yolculuğunu sürdürür. Modern teknoloji ve otomasyon ile entegre tesislerde gerçekleştirdiği üretim kapasitesi ve kalitesiyle potansiyeliyle dünyanın sayılı üreticileri arasında yer alır.

Özdilek’in faaliyet alanları; alışveriş merkezi, Ar-Ge, eğlence merkezi, enerji, ev tekstili, e-ticaret, gıda, inşaat, iş merkezi, ithalat & ihracat, kafe & restoran, sağlıklı yaşam merkezi, perakende, sigorta, sinema, turizm, ziraat ve besi çiftliğidir. Özdilek, kiralanabilir 3 alışveriş merkezi, kendi konseptinde 11 alışveriş merkezi, 10 hipermarket, 10 departman mağaza ve 159 ev tekstili mağazasıyla yaklaşık 70 milyon misafirine hizmet verir.r

İzmir’deki beş yıldızlı, 219 odalı otel yatırımı ile 2003 yılında turizm sektörüne giriş yapan Özdilek, 2013 yılında Wyndham Hotel Group ile işbirliği yaparak Wyndham Grand İzmir Özdilek adıyla bu alanındaki faaliyetlerini sürdürür. Otel, iş ve alışveriş merkezinden oluşan Özdilek Center projesi içerisinde, 2014 yılında faaliyete geçen Wyndham Grand İstanbul Levent ise misafirlerine dünya standartlarında hizmet verir.

Özdilek Holding kurumsal web sitesi için tıklayınız.

 

 

İstanbul Levent’te, Büyükdere Caddesi üzerindeki Özdilek Center’da yer alan River Plaza, 36 bin metrekare kiralanabilir alana sahiptir. Ofis kullanıcılarına özel yaklaşık 2 bin 800 metrekarelik bir yeşil teras rekreasyon alanı bulunur.

Hemen yanı başında bulunan ÖzdilekPark İstanbul Alışveriş Merkezi’ne direkt bağlantısı bulunan River Plaza, kolay ulaşılabilirliği ile fark yaratır. Şişhane - Hacıosman metro hattına direkt bağlantısı sayesinde, hava koşulları ile şehir trafiğinden etkilenmeden ofis kullanıcılarının ve ziyaretçilerinin River Plaza’ya ulaşabilme imkanı vardır. Toplu taşımanın merkezinde bulunmasının yanı sıra her iki boğaz köprüsüne ve çevre yoluna kolayca bağlantısı bulunur.

Profesyonel bina yönetimi, üst düzey güvenlik sistemleri ve tam otomasyonlu bina yönetim sistemleri sayesinde River Plaza, tam anlamıyla profesyonel hayata hizmet vererek kullanıcılarına eşsiz bir çalışma ortamı sağlar.

Yaşamı Kolaylaştıran Detaylar

Özdilek Center, Wyndham Grand İstanbul Levent otel, ÖzdilekPark İstanbul Alışveriş Merkezi ve River Plaza iş merkezini içeren karma kullanım projesidir. River Plaza ile alışveriş merkezi, restoran, kafeler ve eğlence aktivitelerini içeren Özdilek Center’a içeriden direkt erişim imkanı bulunur.

 

Özellikler

-          Helikopter pisti

-          200 metrekareden bin 369 metrekareye kadar esnek ofis alanları

-          Modern mimari

-          LEED Gold Sertifikası ile sürdürülebilir bina

-          Engelli kullanımına tam uygun bina

-          Profesyonel bina yönetimi

-          Profesyonel güvenlik sistemi

-          Gelişmiş bina otomasyon sistemi (Mekanik - Elektronik)

-          600 araç kapasiteli ve 4 katlı otopark alanı

-          Elektrikli araç şarj istasyonları

-          Bisiklet ve motosiklet park alanları

-          Kameralı otopark sinyalizasyon sistemi

-          Oto yıkama

-          Her katta ortak kullanımlı kadın - erkek ve engelli WC’ler

-          %100 jeneratör yedekleme

-          Schuco marka dış cephe kaplaması

-          Ortak alanlarda yüksek kalite doğal zemin taşı

-          Islak hacimlerde Duravit ve Hansgrohe marka ürünler

-          Yeşil teraslar ve kafeler

-          River Plaza kullanıcılarına 5 yıldızlı otel bünyesindeki konferans, toplantı salonu, restoran, spor salonu ve SPA’da özel ayrıcalıklar

Ulaşım

-          Levent metro durağına direkt bağlantı

-          Gültepe - Çağlayan yoluna direkt bağlantı

ÖZDİLEK CENTER

Özdilek tarafından 2014 yılında yapımı tamamlanan Özdilek Center, İstanbul’un merkezi Levent’teki Büyükdere Caddesi üzerinde yer alır. Özdilek Center, 27 bin metrekare arsa üzerinde; AVM, otel ve iş merkezinden oluşur.

Özdilek Center’da yer alan Wyndham Grand İstanbul Levent, 318 deluxe & executive oda, 32 özel daire, 37 süit ve 2 kral dairesi olmak üzere toplam 389 misafir odasına sahiptir. Toplamda bin 100 kişiye kadar hizmet verebilen tam donanımlı 21 adet toplantı ve banket salonu, açık ve kapalı yüzme havuzlarının da bulunduğu SPA & fitness merkezi, 3 restoran, 2 bar, 1 gece kulübü bulunur. ÖzdilekPark İstanbul AVM’de, dünyaca ünlü markaların mağazaları, restoranlar, eğlence merkezi ve sinema salonları yer alır. Özdilek Center içerisinde bulunan 32 katlı River Plaza ise kiralanabilir ofis alanları ile iş merkezi olarak hizmet verir.

Tüm bu bölümleri ile Özdilek Center, kentin küçük bir modeli olarak çok fonksiyonelliği ve görselliği bir arada sunar. Otel, iş merkezi ve AVM gibi 3 ana fonksiyonu bünyesinde barındıran Özdilek Center, ulaşılabilirliği, simgesel yapı özellikleri ile Büyükdere Caddesi’nin ve İstanbul’un en önemli yapıları arasında yer alır.